Avest
AVEST

Galvena

Par mums

Sporta preces

Veikalu noformējums

Preces berniem

Fitnesa klubiem

Kontakti

Vakances

BaltSport.comSPORTA PRECES

Svaigas idejas, entuziāzms un preču zīme ALPINA, tas ir viss, kas ir bijis 1980.gadā Werneram Grau un Hagenam Stockklausneram firmas dibināšanai. Šodien ALPINA ir pasaules vadošais sporta un saules briļļu, kā arī augstas kvalitātes rāmju ražotājs. ALPINA ir Vācijas numurs viens slēpju briļļu ražotājs, kuram pieder 40% tirgus.

Starp pārējiem populāriem ALPINA izstrādājumiem ir arī baikeru, kalna slēpotāju un snowboard`a ķiveres.

Sporta brilles ALPINA netiek saplestas, "neaizsvīst" un nodrošina 100% (līdz 400 nm) aizsardzību no UV-A (-B, -C) stariem. Varioflex lēcas automātiski adaptējas apgaismojuma intensitātei.

Slēpotāju brilles ALPINA var satikt gan Savienoto valstu kalnos, gan Japānā, saules brilles ALPINA nodrošina acu aizsardzību Arāvijas tuksnesī tikpat efektīvi kā Kazakstanā. Līderis tehnoloģiju jomā ALPINA ievadīja tādus jaunumus kā lēcu keramikas tehnoloģija, ar kuru lēcas netiek saplestas. HIla Džorga olimpiskā uzvara 1998. gadā kalna slēpošanā uzsvēra, ka Quattroflex tehnoloģija no ALPINA garantē sportistam skaidru vīziju pat pašos sliktākos laika apstākļos!

 
Lielveikala JOOss sporta preču nodaļa LĄndau pilsēta iedeva savu vārdu preču zīmei JOOLA, vienai no pašām pazīstamākām u populārākām uz šo dienu. Tieši tur 1952.gadā tika ražoti pirmie tenisa galdi. No tiem laikiem JOOLA galda tenisa inventārs, aksesuāri un piederumi kļuva par jaunāko tehnoloģiju simbolu.

Kompānija pastāvīgi darbojas ciešā saskarē ar profesionālo sportu. JOOLA ir oficiāls Olimpisko Spēļu Atlantā (1996), Sidnejā (2000) un Atēnās (2004) piegādātājs, kā arī Pasaules kausa ITTF (Starptautiska galda tenisa federācija) oficiāls piegādātājs.

 
Viens no lielākas Japānas korporācijas, kura ražo ražošanas iekārtas un darbojas ķīmisko tehnoloģiju tirgū, darbības virzieniem ir visu sporta veidu bumbu ražošana (futbolam, volejbolam, basketbolam, handbolam, regbija u. c.).MOLTEN ir Vācijas, Francijas, Spānijas volejbola asociāciju un ASV volejbola izlases oficiāla bumba. Ar MOLTEN basketbola bumbām spēlēja Olimpiādē Atēnās, Vācijas basketbola Bundesligā un Eiroligā. MOLTEN ir FIBA (Starptautiskas basketbola federācijas) oficiāla bumba. MOLTEN ir profesionāļu izvēle!..Ģolten bumbas ir augstas kvalitātes produkts, kas tiek pārbaudīts visās ražošanas stadijās un atbilst visaugstākajiem standartiem.

 
TOGU ir Bros. Obermaier General Partnership reģistrēta preču zīme. Kompāniju1956. gadā dibināja brāli Toni un Gust Obermaier un no tiem laikiem tā ražo bumbas un daudz citu produktu no plastika: dažādi aksesuāri sporta nodarbībām, mugurkaula treniņiem, kustību koordināciju attīstībai un sportam pašiem mazākiem. ..Mūsu uzmanības centrā ir vienmēr Jūsu individualitāte. TOGU ražo produkciju, kura pavada cilvēkus visa mūža garumā. TOGU piedāvā arī speciālas produktu līnijas rehabilitācijai, grūtniecības un senioru fizkultūrai."B.CO Body Intelligence Concept" pamats ir AERO-Step XL, tā ir izgudrota speciāli priekš TOGU starptautiskā kompetento speciālistu grupā un patentēta Vācijā un ASV. B. CO ir absolūti jauna revolucionāra fitnesa programma, kas apmierina pati augstākus jūsu nervu sistēmas pieprasījumus.
 
Viss biljardam!

 
Viss spēlēm ar šautriņām! Augstas kvalitātes šautriņas un šautriņu dēli progresīviem spēlētājiem brīvajā laikā. Pasaules Šautriņu Federācija noteica Bull`s Advantage par oficiālo šautriņu dēli Pasaules Čempionātā 1999.gada Djurbanā, Dienvidafrika un 2001.gada Kuala Lumpūrā.

 
SIGMA SPORT piedāvā augstāka līmeņa vācu tehnoloģijas, apvienojot moderno dizainu un matemātisko precizitāti. SIGMA ir sirds ritma monitori - "Don`t kill yourself getting fit".Miljonu cilvēku visa pasaulē trenējas sporta zālē līdz svīšanai, bet nekā nevar noņemt svaru. Viņi vienkārši neaizdomājas par to, ka tauku nodzēšana tiek noteikta ar pulsa biežumu. Rezultāta viņi trenējas ar to intensitāti, kura nenodrošina labvēlīgus rezultātus. Izeja ir tikai viena — izmantot SIGMA sirds ritma monitorus. Tāds monitors arī rādīs „nodzēsto” kaloriju skaitu. Un tas ir ārkārtīgi svarīgi pareizas svara korekcijas dietas sastādīšanai un tās ievērošanai.Monitors, kā treneris, iemācīs jūs bez liekām kļūdām noteikt slodzes optimālo līmeni. Tāds treniņš reāli atbalstīs jūsu sirds veselību un palīdzes jums sasniegt jūsu vēlamo muskuļu reljefu. Jūs neatradīsiet citu treneri par tādu naudu!Monitors motivē jūs: modelis ar zvanu signalizē par iziešanu no treniņam noteikta intervāla, skaita treniņa laiku un laika periodu, kura jūsu pulss bija noteiktajā intervālā. Jūs varat novērot jūsu progresu un neļaut sev atslābināties vingrojumu izpildīšanas laika. SIGMA monitors var kļūt par jūsu partneri treniņos, tuvinot jūs jūsu mērķiem. To var izmantot ne tikai sporta zāle, bet ari dabā, peldēšanas, skriešanas riteņu braukšanas laikā. Ka ari var vienkārši valkāt monitoru līdzi un vērot, kas notiek ar jūsu sirds. SIGMA monitora izmantošanas iespējas ir neierobežotas!